Skip to content

News

Spaní ve škole

Děkujeme všem maminkám a babičkám, které pro děti připravily spoustu dobrot na sobotní snídani. Zbylo i na pondělní svačinu ve škole. Také děkujeme panu Lukáši Sochovi za příjemné překvapení, které na nás čekalo po návratu z noční stezky odvahy – viz foto. Celé spaní ve škole bylo super, rádi si zopakujeme:-).

Fotogalerie

Pizzohraní

Ve středu jsme ve škole měli novou zajímavou akci – Pizzohraní. Pan Lukáš Socha nás učil péct to,  co máme tak rádi – pizzu. Nejdříve nám všecko vysvětlil, ukázal a pak jsme si sami vyrobili několik pizz, o které jsme se ještě za tepla podělili. Přišli za námi i naši kamarádi z mateřské školky, kteří měli zpestřenou dopolední svačinku. Všem nám moc chutnalo:-). Panu Sochovi i naší školní jídelně děkujeme a těšíme se na další ročník Pizzohraní.

FOTOGALERIE

První den ve škole

Naše škola je velmi dobře vybavená. Nabízí žákům kromě kvalitního vzdělávání i spoustu mimoškolních aktivit. Oblíbená je teď na podzim Drakiáda, doprovodný běh Běhu rodným krajem Emila Zátopka, Štrůdlování, zabýváme se ekologií (Ukliďme Česko, besedy, Recyklohraní) navštěvujeme divadla, výstavy…spolupracujeme s myslivci, fotbalisty, hasiči, zahrádkáři v obci. Jsme zapojeni do celostátní sítě Zdravých škol. Od června letošního roku mají žáci naší školy k dispozici novou krytou venkovní učebnu a hřiště, které hojně využívají k aktivitám v tělesné výchově, ale i pro činnost školní družiny.Naši pedagogové jsou kvalifikovaní, nadšení pro svou práci, kreativní, flexibilní. Tomu jsem jako ředitelka školy velmi ráda. Dětem se u nás líbí, a to je potěšující, ale i zavazující…

Podívejte se, jak prožili ve škole první den naši prvňáčci.

Galerie – První den ve škole

Výlet do Prahy 2019

Páťáci jako tradičně navštívili Prahu. Podívejte se, jak se jim tam dařilo… Děkujeme za příspěvek 500 Kč, který na dvoudenní návštěvu Prahy poskytl každému páťákovi Spolek rodičů.

Ukliďme Ženklavu

Ukliďme Ženklavu!
Podívejte se, jak jsme letos uklízeli naši obec. Děti se úkolu zhostily s vervou, posbíraly a následně do kontejnerů utřídily několik pytlů drobného i většího odpadu, papír, plast, sklo. Největší nepořádek z lesa u nádraží děti dotáhly k cestě a bude zlikvidován pracovníky obce. Děti se ptají, jak je možné, že v tomto lese za Ženklavou najdou podobný odpad každoročně…my nevíme…. Rozumí tomu někdo?
Třeba příští rok budeme konečně mile překvapeni a pneumatiky a kusy plechu již nenajdeme:-).